Jobbe hos SeaSea Båttillbehör 


Er du båt interesert og vil jobbe sesong eller ekstra i helgene.

Mail gjerne en spontan søknad til butikk du ønsker å jobbe hos. 

Legg ved CV, bilde og en kort beskrivelse av deg selv. 

SeaSea Norge

MegaStore Fredrikstad: fredrikstad@seasea.no

MegaStore Sandvika: info.no@seasea.no


Stockholm

MegaStore Segeltorp (Kungens kurva): per.wallin@seasea.se 

MegaStore Haninge (Handen): Thomas.Zettergarden@seasea.se

MegaStoreTäby (Viggbyholm): jon.hallgren@seasea.se

MegaStore Nacka: Per.Grundstrom@seasea.se

PartnerStore Åkersberga: Akersberga@seasea.se



Göteborg

MegaStore Björlanda: bob.moller@seasea.se

MegaStore Långedrag: Hakan.Steen@seasea.se


Övriga butiker i Sverige 

MegaStore Örebro: Orebro@seasea.se 

MegaStore Norrtälje: Norrtalje@seasea.se

MegaStore Strömstad: Stromstad@seasea.se

MegaStore Smögen: Smogen@seasea.se


PartnerStore Hudiksvall: Hudiksvall@seasea.se

PartnerStore Karlshamn: Karlshamn@seasea.se

PartnerStore Karlskrona: Karlskrona@seasea.se

PartnerStore Malmö: Malmo@seasea.se

PartnerStore Norrköping: NorrkopingS@seasea.se

PartnerStore Nyköping: Nykoping@seasea.se

PartnerStore Orust: Orust@seasea.se

PartnerStore Sölvesborg: Solvesborg@seasea.se

PartnerStore Varberg: Varberg@seasea.se

PartnerStore Västerås: Vasteras@seasea.se

PartnerStore Växjö: Vaxjo@seasea.se

PartnerStore Västervik: Vastervik@seasea.se